Зв'язатись з нами можливо за телефонами: Олександрія - 067 520 0378 - Олександр Воропаєв

пʼятниця, 29 травня 2015 р.

Про небайдужих олександрійців - Жук Максим Славович

Сьогодні, хотілось би   розповісти про людей які надають допомогу військовим, адже завдяки їм, ми маємо змогу доправляти необхідні речі в зону АТО.

Один з таких небайдужих людей – Жук Максим Славович, директор ТОВ «Формула-АГРО».
Саме громадянська позиція та порив патріотичних почуттів надихнули  Максима Славовича  та працівників підприємства надавати допомогу військовим. Спочатку це були кошти на рахунки всеукраїнських волонтерських фондів. На  прохання координатора ГФ «Славутич» Володимира Конюшенка, про допомогу військовим, працівники ТОВ «Формула-АГРО» та особисто  Жук Максим, радо відгукнулись.

Не можемо не сказати про куплений Максимом Славовичем прилад нічного бачення, який був доставлений бійцям волонтерами «Славутича» під час останньої поїздки на Схід країни. Можна з впевненістю сказати, що трудовий колектив підприємства систематично передає допомогу для військових.


Працівники ТОВ «Формула-АГРО» бажають українським бійцям повернутися додому з перемогою живими і не ушкодженими,  і щоб нарешті над нашими головами було мирне небо.
Ми ж в свою чергу приєднуємося до побажань для військових , та від імені громадського формування  «Славутич» висловлюємо подяку Максиму Славовичу  та колективу підприємства бажаємо їм успіхів в трудовій діяльності, наснаги та всіх життєвих благ.

Довідка:
ТОВ «Формула-АГРО»  спеціалізується на продажу нафтопродуктів та оптовій торгівлі зерном та насінням. Директор – Жук Максим Славович.
Адреса: Айвазовського , 42     ooo.formula-agro.mail.ruОлександр Воропаєв

Олександр Воропаєв