Зв'язатись з нами можливо за телефонами: Олександрія - 067 520 0378 - Олександр Воропаєв

вівторок, 2 червня 2015 р.

Про небайдужих олександрійців - Віряскіна Світлана Миколаївна

Ми й надалі продовжуємо цикл публікацій про небайдужих олександрійців, які підтримують армію. Тож сьогодні ми хочемо вам розповісти про Віряскіну Світлану Миколаївну,  директора рекламного агентства «Алігатор».
З початком конфлікту на Сході нашої держави Світлана надавала з друзями матеріальну допомогу  товаришу Максиму Бендерову,  військовому з Олександрії, відомому спортсмену - Чемпіону України з панкратіону. Вони  купували спорядження, форму, одним словом,  все  що було потрібне  для військової служби. Крім того, активно приймає участь у зустрічах військових з фронту, та займається допомогою сім`ям загиблих воїнів АТО. Світлана розуміє, що це небагато, але дуже необхідно для наших військових, які боронять УКРАЇНУ. Тож по можливості  вона систематично передає допомогу в зону АТО.

Але одною  з головних сфер допомоги  Світлани Миколаївни, є інформаційна підтримка – друк поліграфічної продукції на теми пов’язані з АТО, надання рекламних площ   на біг-бордах задля популяризації ідеї , допомоги   армії серед населення.
Співпраця з громадським формуванням «Славутич» почалась  через особисте знайомство з координатором формування Володимиром Івановичем Конюшенком. Як добре, що люди які надають допомогу військовим  знаходять одне одного задля підтримки армії.

Довідка: Рекламне агентство "Алігатор" спеціалізується на виготовленні та  розміщені реклами, поліграфії, сувенірної продукції. Директор – Віряскіна Світлана Миколаївна.


Адреса: Проспект Леніна, 66 (2 поверх)     www.aligator.in.ua

Олександр Воропаєв

Олександр Воропаєв