Зв'язатись з нами можливо за телефонами: Олександрія - 067 520 0378 - Олександр Воропаєв

середа, 24 червня 2015 р.

Війна з правом на листування

22 червня 2015 року до Центру дитячої та юнацької творчості ім. О.Шакала завітав координатор громадського формування «Славутич» Конюшенко Володимир.Не з пустими руками Володимир Іванович прийшов , а саме з тими вісточками, які так чекали діти і керівники гуртків: слова подяки за всі подарунки, які вихованці гуртків виготовляли своїми рукам для наших захисників, з прапором України, на якому хлопці , по між обстрілами , написали діткам і колективу ЦДЮТ свої слова подяки і побажання. Дякуємо нашим мужнім захисникам за відео-звернення з теплими і від душі сказаними словами подяки.

Приємно бачити до кого доходять ці подарунки , що недаремно наші вихованці з великою повагою до героїв Батьківщини виготовляють ці всі обереги. Нам дуже приємно, що наш труд недаремний і моральна підтримка теж вкрай необхідна тим, хто повинен бути впевненим в тому, що про них завжди пам’ятають, пишаються ними і чекають.

Шановні наші захисники, хай усі обереги завжди нагадують вам про те, що вас дома дуже чекають рідні та близькі, хай вони вас оберігають і зігрівають дитячою любов’ю, а наше перше знайомство через відео – звернення закінчиться приємною зустріччю під мирним небом. Бажаємо вам скорішої перемоги і повертайтеся додому живими і здоровими!

Олександр Воропаєв

Олександр Воропаєв