Зв'язатись з нами можливо за телефонами: Олександрія - 067 520 0378 - Олександр Воропаєв

понеділок, 22 червня 2015 р.

Подарунки військовим від вихованців ЦДЮТ ім. О. Шакала

17 червня 2015 року вихованці гуртків образотворчого мистецтва, «Бісероплетіння», «Іграшка-сувенір» та «Художнє різьблення» Центру дитячої та юнацької творчості ім. О. Шакала передали подарунки військовим у зону АТО через людину, яка особисто їздить на передовуКонюшенко Володимира Івановича, координатора громадського формування «Славутич».

 Окрім подарунків учні та керівники гуртків висловили бажання записати відеозвернення до бійців АТО, передати їм прапори України, на одному з яких написали слова подяки та побажання. Дорослі й діти вірять у те, що їх підтримка дуже необхідна на цій страшній війні, що хлопці повинні отримувати позитивні емоції, відчувати те, що за них хвилюються, ними пишаються і чекають додому.

 З величезним бажанням приєдналися учні з пришкільного дитячого табору НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. 19 - ДНЗ «Лісова казка». Вони підготували пісні, вірші, танок, слова підтримки.


 Керівник хореографічного колективу «Каприз» Труш Н.М. виготовила для бійців мило у національних кольорах.

 Нехай голуб миру донесе до захисників Вітчизни теплі слова любові й турботи від маленьких патріотів.


 Хлопці! Дякуємо вам за тихі ночі, спокійний сон, за вашу сміливість і героїзм. Бажаємо скорішої перемоги й повернення додому, де вас чекають рідні та близькі!


Олександр Воропаєв

Олександр Воропаєв