Зв'язатись з нами можливо за телефонами: Олександрія - 067 520 0378 - Олександр Воропаєв

неділя, 28 травня 2017 р.

Володимир Конюшенко: «Зрозумів, що можу допомогти не лише волонтерською діяльністю, і вирушив в АТО»

До Дня прикордонника, який відзначається 28 травня ми вирішили розповісти читачам про прикордонника-атовця Володимира Конюшенка.

З початком збройного конфлікту Володимир Конюшенко почав займатися волонтерською діяльністю, збирав разом з іншими місцевими волонтерами та доправляв допомогу в зону проведення антитерористичної операції. І саме під час однієї з таких поїздом волонтери завітали в Маріуполь області де знаходиться штаб Донецького прикордонного загону.

Нагадаємо, що це був початок 2015 року. Далі ж олександрійці ще не раз привезуть допомогу для прикордонників, але саме цей візит і став визначальним в подальшому для Конюшенка.
І ще не минуло пів року, як Володимир Іванович, вирушає в зону АТО, до прикордонників, але вже не з допомогою, а як один з них – боєць Донецького прикордонного загону.

В той час зрозумів, що можу допомогти  не лише своєю волонтерською діяльністю, і вирушив на фронт. Передувала цьому згадка про давню розмову з офіцером-прикордонником котрий розповідав, що прикордонний загін потребував тоді бійців, тому я згодився і пішов служити в зону АТО - коротко коментує свою відправку в зону АТО Володимир Конюшенко
Загалом в зоні АТО наш земляк провів більше 15 місяці, шість з яких під Донецьком, і дев’ять на контрольно-впускному-випускному пункті Гнутово, де відбувався пропуск на території України мешканців з тимчасово окупованих території і навпаки. Конюшенко там був командиром групи оперативного реагування штабу.  

Та і не забували земляки про побратима, зокрема волонтери Всеукраїнського союзу ветеранів АТО та Координаційний центр волонтерів Олександрії періодично доправляли допомогу прикордонникам. Приїздили також і місцеві волонтери, і все це не дивлячись на те, що місця де дислокувались прикордонники в той час часто звучали в новинах з невтішними повідомленням – «потрапили під обстріл» «вівся снайперський вогонь» тощо. 
Далі ж з рухом лінії фронту пропускний пункт перебазувався в невеличкий населений пункт Пищевик, де і завершував свою службу прикордонником Володимир Конюшенко. 


Олександр Воропаєв

Олександр Воропаєв