Зв'язатись з нами можливо за телефонами: Олександрія - 067 520 0378 - Олександр Воропаєв

вівторок, 19 грудня 2017 р.

Волонтери з Олександрійщини доправили допомогу прикордонникам

Цими вихідними олександрійські волонтери Володимир Конюшенко, Сергій Дячук та Олександр Воропаєв вирушили в дорогу, щоб доправити подарунки від «Святого Миколая» для прикордонників, які наразі перебувають в зоні проведення антитерористичної операції в районі міста Маріуполь.

Волонтери передали 300 солодких подарунків від вихованців та батьків танцювального колективу «Авантюрин», незмінним керівником якого є Наталя Козинець. 120 подарунків були розвантажені для бійців Бердянського прикордонного загону, а 180 наші земляки роздали прикордонникам комендатури «Сартана», куди входить КВВП Гнутово.
Зазначимо, що саме в Донецькому прикордонному загоні проходив службу голова Олександрійського відокремленого підрозділу «Всеукраїнського союзу ветеранів АТО» Володимир Конюшенко, починаючи з липня 2015 року по жовтень 2016 року, загалом відслуживши 15 місяців, шість з яких – під Донецьком, і дев’ять саме на КВВП Гнутово.Безпосередньо поїздка відбулась за сприяння депутата Олександрійської міської ради Андрія Коломійцева. В свою чергу бійці-прикодонники висловили подяку всім небайдужим олександрійцям, котрі постійно підтримуюють та допомагають.

Не минулось і без неприємностей. Так, перебуваючи на позиціях прикордонників в селі Пищевик Волновахського району, волонтери з Олександрійщини потрапили під обстріл. Та не дивлячись на небезпеку, Володимир Конюшенко, Сергій Дячук та Олександр Воропаєв доставили подарунки бійцям Донецького прикордонного загону.

Зазначимо,  для того щоб дістатися лише до Маріуполя нашим землякам довелось подолати більше 500 кілометрів. 


Олександр Воропаєв

Олександр Воропаєв